D.A.D SPORTSWEAR

D.A.D Sportwear to marka najwyższej jakości, szwedzkiej odzieży sportowej dedykowanej przede wszystkim żeglarstwu. Produkty testowane są przez profesjonalnych żeglarzy, w ekstremalnych warunkach kontaktów ze słoną wodą, silnym wiatrem i mgłą. To co wyróżnia markę D.A.D to wysokiej jakości, funkcjonalne materiały, inteligentne rozwiązania i doskonałe wykończenia oraz detale.

HARVEST & PRINER

Produkty JHS są oparte na amerykańskiej modzie college’owej. Mnóstwo wysiłku włożono w proces projektowania odzieży promocyjnej marki James Harvest, aby spełniała oczekiwania wizualne i funkcjonalne.

Marka Printer Active Wear, składająca się z linii Printer Essentials oraz Printer Red Flag to kolekcja odzieży promocyjnej w wysokiej jakości i w przystępnych cenach.

PROJOB

Projob to marka szwedzkiej odzieży roboczej oraz obuwia ochronnego – łącząca funkcjonalność, wygodę, komfort oraz ergonomikę. Projob jest częścią szwedzkiego koncernu New Wave Group AB, przedsiębiorstwa które od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją ubrań specjalistycznych i sportowych. Dzięki specjalistycznej wiedzy o funkcjonalności odzieży jaką dysponuje Grupa New Wave, można kontynuować dzieło rozpoczęte na początku XX wieku. 

GRIZZLY

Grizzly Bags to marka produkująca nowoczesne i eleganckie torby, plecaki, pokrowce na sprzęt elektroniczny, nesesery, walizki, a także inne, przydatne i praktyczne w podróży i codziennym użytku, akcesoriów. Twoja torba, pokrowiec na laptop czy plecak, staje się najcenniejszym i najbardziej wymownym nośnikiem reklamy. To praktyczne, a jednocześnie bardzo efektywne eksponowanie logotypu, nazwy marki czy hasła reklamowego.

Kontakt

Olsztyńska 13
11-700 Mrągowo
tel. 796 296 738
biuro@hafciarniamazury.pl